Rychlý kontakt

cuccuma s.r.o.
Horná 803/68
919 25 Šúrovce

IČO: 46787518
IČ DPH: SK2023576621

 

 

 

Káva

Ponuka:

Káva Manuel Caffè - široká ponuka kávy tej najvyššej kvality. Na výber sú hlavné línie PRESTIGE, BAR, VENDING a CASA, taktiež aj edícia JET SET. Kvalitnú kávu je taktiež možné dostať v kapsulových ako aj poduškových baleniach. Za zhliadnutie určite stojí aj sekcia venovaná darčekovým baleniam pre skutočných milovníkov. Lahodná chuť kávy Manuel Vás určite presvedčí.

Káva Manuel DEGUSTO Linea Prestige:

 

Prvotriedna zmes kávy s vycibrenou chuťou a intenzívnou vôňou. Svoje špecifické vlatnosti získava použitím najkvalitnejších zŕn kávy Arabica. Obsah kávy Arabica dosahuje 100%. Nové inovatívne balenie kávy v plechovej aróma dóze zaručuje zachovanie všetkých charakteristických a organoleptických vlastností. Káva je balená v dózach po 2 kg.

 

Káva Manuel CAPRICCIO Linea Prestige:

 

Špecifická zmes vybraných zŕn Arabica a Robusta s intenzívnou smotanovou cremou a silným nádychom kakaa. Káva je krásne plná s výraznou vôňou. Nové inovatívne balenie kávy v plechovej aróma dóze zaručuje zachovanie všetkých charakteristických vlastností. Káva je balená po 2 kg.

 

Káva Manuel SUBLIME Linea Bar:

 

Ušlachtilá zmes jemnej, aromatickej a ovocnej chuti. Percento kávy Arabica prevyšuje 90%. Vákuové balenie v ochrannej atmosfére: inovačná technológia pre zachovanie organoleptických vlastností až po dobu 18 mesiacov.

 

Káva Manuel AROMA BAR Linea Bar:

 

Krémová zmes s vyváženou chuťou. Vyrobená prevažne z kávy arabica, každým ochutnaním vyjadruje celé svoje aroma. Percento kávy Arabica prevyšuje 80%. Vákuové balenie v ochrannej atmosfére: inovačná technológia pre zachovanie organoleptických vlastností až po dobu 18 mesiacov.

 

Káva Manuel SOLAROMA Linea Bar:

 

Hutná zmes, zrodená zo starostlivo výberu káv Arabica a Robusta. Vyvoláva typickú chuť talianskeho espressa. Percento kávy Arabica prevyšuje 60%. Vákuové balenie v ochrannej atmosfére: inovačná technológia pre zachovanie organoleptických vlastností až po dobu 18 mesiacov.

Káva Manuel AROMA PIÚ Linea Vending:

 

Zmes kávy s intenzívnou a vyváženou chuťou. Prvotriedny výber Arabici a Robusty. Percento kávy Arabica prevyšuje 40%. Vákuové balenie v ochrannej atmosfére: inovačná technológia pre zachovanie organoleptických vlastností až po dobu 18 mesiacov.

 

Káva Manuel AROMA CLASSICO Linea Vending:

 

Krémová zmes so zreteľnou a silnou arómou, ktorá je typicky talianska. Percento kávy Arabica prevyšuje 30%. Vákuové balenie v ochrannej atmosfére: inovačná technológia pre zachovanie organoleptických vlastností až po dobu 18 mesiacov.

 

Káva Manuel DECAROMA (Bezkofeinová):

Vybraná zmes s aromatickou a sladkou príchuťou, zaisťuje pravú chuť espressa bez kofeinu. Percento kávy Arabica prevyšuje 90%. Balené v ochrannej atmosfére; inovačná technológia pre zachovanie organoleptických vlastností až po dobu 18 mesiacov. Obsah kofeínu v tejto kávovej zmesi neprevyšuje 0,10%.

 

 

Aktuality