Rychlý kontakt

cuccuma s.r.o.
Horná 803/68
919 25 Šúrovce

IČO: 46787518
IČ DPH: SK2023576621

 

 

 

O spoločnosti

O našej spoločnosti

Naša spoločnosť zaisťuje pohotovú a bezchybnú distribúciu všetkých svojich výrobkov priamo k zákazníkovi. Natrvalo sa Vám postaráme o rýchly a starostlivý servis a pomôže pri riešení vzniknutých problémov.

Mimo hlavný produkt, značkovú praženú kávu Manuel Caff
è, Vám ponúkame aj ďalší doplnkový sortiment tovaru. Vašu prevádzkáreň pomôžeme vybaviť potrebným inventárom a reklamným materiálom, ktorý je nevyhnutný na podporu predaja kávy Manuel Caffè vo vašej prevádzke.


Ak zvolíte značku Manuel Caffè, zbavíte sa trvale starostí s kvalitou podávaných teplých nápojov.

Káva Manuel Caffè

Rodinná tradícia založená na úsilí, duchu iniciatívy a spoľahlivom inštinkte, riadená jedinou vášňou: "láskou ku káve".

Všetko začalo v 50. rokoch kedy Giuseppe De Giusti, zakladateľ spoločnosti, začal pracovať ako pražiar kávy v jednom podniku v meste Conegliono. Čoskoro vycítil, že je čas urobiť veľmi dôležité rozhodutie a s pomocou manželky Bruny otvoril svoju pražiareň menom Manuel Caff
è.

Druhá generácia De Giusti je reprezentovaná menami Emanuele, Mauro a Cristina, ktorí sa špecializovali na rozvojové odvetvie podniku, ktorému venovali svoje štúdium, schopnosti a novú energiu. Takto sa vytvorila jedinečná rovnováha medzi inováciou a tradíciou, v súlade s pôvodnou misiou podniku, ktorou je a navždy bude, potešiť jazýček milovníkov kávy svojou jedinečnou kávou.

 

Aktuality